Formularz rekrutacyjny 2019/2020

Formularz przeznaczony jest dla absolwentów studiów II stopnia, studentów drugiego roku studiów II stopnia lub osób przygotowujących się do obrony pracy magisterskiej oraz nauczycieli, których staż pracy nie przekracza 10 lat praktyki zawodowej

• PODSTAWOWE DANE KANDYDATA

• Proszę wpisać datę wg. widocznego na ekranie formatu.
  • Informacja o aktualnym adresie zamieszkania ułatwi ustalenie dogodnej dla Pani/Pana godziny rozmowy wstępnej z przedstawicielami kadry Szkoły Edukacji.
  • ZAŁĄCZNIKI

• Można załączyć więcej niż jeden plik.
    Drop files here or
  • Proszę załączyć jeden plik.
  • Można załączyć więcej niż jeden plik.
    Drop files here or
  • INFORMACJE DODATKOWE

• Więcej informacji na temat przyznawania stypendium znajdzie Pan(i) na stronie Szkoły Edukacji w zakładce "Program stypendialny".
  • Szkoła Edukacji gwarantuje swoim studentom miejsce w akademiku. W roku akademickim 2019/2020 były to pokoje jednoosobowe w Domu Studenckim nr 2, przy ul. Żwirki i Wigury 95/97.