Nasza kadra

Wszyscy nauczyciele akademiccy w Szkole Edukacji mają doświadczenie pracy w szkole. Nasza kadra zna i rozumie wagę badań edukacyjnych i wie, jak je wykorzystać do lepszego uczenia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasi wykładowcy i tutorzy doskonalili się w najlepszych placówkach zajmujących się kształceniem nauczycieli w Europie i USA.

Zależy nam na nawiązywaniu bliskich relacji między studentami a kadrą, dlatego nasi wykładowcy są dostępni dla studentów również poza zajęciami, a nasza szkoła ma kameralny charakter.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Nasza kadra, na której prezentujemy biogramy wykładowców i tutorów Szkoły Edukacji.

Praktyki są kluczową i integralną częścią programu kształcenia, a doświadczenia z nich są na bieżąco omawiane. Szkoła Edukacji odpowiada przy tym za jakość praktyk, współpracując z siecią starannie wyselekcjonowanych szkół praktyk. Studenci znajdują się nie tylko pod merytoryczną opieką tutorów, ale także mentorów ze strony szkoły.