E-dzień otwarty w Szkole Edukacji już 10 maja

Dzień Otwarty w Szkole Edukacji

Chcesz zostać nauczycielem? Myślisz o studiach w Szkole Edukacji? Zapraszamy na e-Dzień Otwarty. Poznaj nas i dowiedz się, dlaczego warto spędzić z nami najbliższy rok.
Już 10 maja o godzinie 17:00 opowiemy o jedynych w Polsce bezpłatnych dziennych studiach podyplomowych dla przyszłych, jak również już aktywnych nauczycieli. Ze względu na pandemię, po raz kolejny spotkamy się zdalnie. Aby do nas dołączyć, wystarczy wejść na facebookowe wydarzenie TUTAJ i zaznaczyć „wezmę udział”.
O tym, jak wygląda rekrutacja oraz 10 miesięcy nauki w Szkole Edukacji opowiedzą nasi wykładowcy, studenci, absolwenci, mentorzy, a także pracownicy dziekanatu. Opowiemy między innymi:

• kto może studiować w Szkole Edukacji?
  • jak dokładnie przebiega rekrutacja?
  • dlaczego nasze studia są dzienne?
  • czy Szkoła Edukacji to dobra opcja dla osób spoza Warszawy?
  • jak wyglądają zajęcia i praktyki?
  • jakie są szanse na zdobycie stypendium i darmowy akademik?
  • i przede wszystkim, dlaczego czasem zabieramy studentów do grobowca? ☠️

Oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania – czekamy na nie na naszym facebookowym fanpage’u.

Dzień otwarty. Studia podyplomowe w Szkole Edukacji

Na e-dzień otwarty zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane bezpłatnymi dziennymi studiami podyplomowymi dla przyszłych i już aktywnych nauczycieli. Obecnie prowadzimy 4 ścieżki nauczycielskie:
  • język polski
  • biologia z przyrodą
  • historia i WOS
  • matematyka

Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022 trwa do 27 czerwca. Aplikować na studia mogą magistrowie filologii polskiej, historii, biologii, matematyki, a także kierunków pokrewnych do biologii i matematyki. Na studentów czeka bogaty program wsparcia: między innymi stypendium w wysokości co najmniej 1500 zł i bezpłatny akademik w Warszawie.

Szczegóły dotyczące naboru można znaleźć TUTAJ.