Dzień Otwarty online w Szkole Edukacji. Zobacz, jak zostać nauczycielem

Dzień Otwarty Online

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Szkole Edukacji, ale baliście się zapytać! Zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie online, podczas którego opowiedzieliśmy o jedynych w Polsce bezpłatnych dziennych studiach podyplomowych dla przyszłych i już aktywnych nauczycieli. Zobaczcie, jak było! 

E-Dzień Otwarty w Szkole Edukacji odbył się we wtorek, 28 kwietnia. Mogła w nim uczestniczyć każda zainteresowana osoba za pośrednictwem facebookowego wydarzenia. Nagranie z dnia otwartego można obejrzeć tutaj:

Opowiedzieliśmy, jak zostać nauczycielem oraz:
👩🧑 kto może studiować w Szkole Edukacji?
🔎📝 jak dokładnie przebiega rekrutacja?
🌞📆 co to właściwie znaczy “dzienne studia podyplomowe”?
👨‍🏫👩‍🏫 jak wyglądają zajęcia i praktyki?
💸💰  jakie są szanse na zdobycie stypendium?
🛌🛋 kto może otrzymać bezpłatny pokój w akademiku?
👨‍🎓👩‍🎓  co porabiają nasi absolwenci?
🧛‍♂️🦇 i dlaczego czasem zabieramy studentów do grobowca? 😉

Dzień Otwarty online w Szkole Edukacji – jak wyglądał?

Spotkanie miało formę relacji na żywo, którą udostępniliśmy w wydarzeniu na Facebooku. Wzięli w nim udział nasi wykładowcy, ekipa dziekanatu, studenci, a także absolwenci. Aktywny udział brali również uczestnicy, którzy  zadali w komentarzach wiele pytań na temat naszego programu i zasad rekrutacji.

Skupiliśmy się przede wszystkim na rekrutacji na nasze dzienne bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli. Czekamy na absolwentów filologii polskiej, historii, matematyki, biologii, a także kierunków pokrewnych do matematyki i biologii. Nabór właśnie trwa, a na studentów czeka bardzo atrakcyjny program stypendialny. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.