Ruszają nowe kursy doskonalące dla nauczycieli

W Szkole Edukacji ruszają kolejne zdalne kursy doskonalące dla nauczycieli. Zapraszamy na nowości: cykl poświęcony budowaniu relacji na lekcjach matematyki oraz kurs o kształtowaniu u uczniów dobrych nawyków uczenia się.  Trwają zapisy!

Uwaga! Rekrutacja na kursy w roku 2021/2022 rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia. Informacje będą dostępne TUTAJ

Kurs „Relacje matematyczne – relacje na matematyce” to zupełna nowość na polskim rynku edukacyjnym.

Jak utrzymać kontakt z uczniami, kiedy online nie możemy zajrzeć do ich zeszytów ani podejść do ich ławek? W jaki sposób tworzyć zadania do pracy indywidualnej i do pracy w grupach, które będą aktywizowały uczniów na lekcjach matematyki? Jak monitorować i wspierać ich pracę? A także jak integrować klasę, aby atmosfera sprzyjała uczeniu się? Właśnie tego uczestnicy dowiedzą się na naszym nowym kursie „Relacje matematyczne i relacje na matematyce”.

32-godzinny kurs składa się z 8 spotkań online. Rozpoczynamy 3.03, a szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Kursy doskonalące dla nauczycieli. Dobre nawyki uczenia się

Kolejną nowością w ofercie Szkoły Edukacji jest kurs online “100 pomysłów jak pomóc uczniom się uczyć – dobre nawyki uczenia się”.  Ma na celu pomóc nauczycielom różnych przedmiotów zaplanować swoją pracę tak, by nie tylko prezentowali uczniom wiedzę przedmiotową, ale również pomagali im skutecznie się uczyć, nabywać umiejętności i nawyki niezbędne przez całe życie. Uczestnicy będą mieli okazję poddać refleksji stosowane przez siebie strategie nauczania. Dowiedzą się także, jak zapewniać uczniom coraz większą autonomię.

Na 21-godzinny kurs składa się 7 spotkań. Pierwsze z nich już 1 marca 2021 roku. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Kurs “100 pomysłów na relacje z uczniami”

W semestrze letnim zapraszamy także na kolejną edycję “100 pomysłów na relacje z uczniami”. To zdalny kurs wychowawczy dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, którzy chcą poznać i wypróbować metody sprzyjające budowaniu relacji z uczniami. Poznane na nim narzędzia będzie można przenieść zarówno wprost do pracy zdalnej, jak i zmodyfikować do wykorzystania w klasie. Kierujemy go przede wszystkim do czynnych nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych – nie tylko wychowawców klas – którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje wychowawcze.

32-godzinny kurs składa się z 8 spotkań. Ruszamy już 8 marca 2021. Trwa nabór na kurs! Więcej informacji TUTAJ.

Bezpłatne miejsca na kursach Szkoły Edukacji

Wszystkie nasze kursy doskonalące dla nauczycieli prowadzone są online w czasie rzeczywistym. To oznacza, że uczestnicy muszą w podanych terminach mieć zagwarantowany dostęp do komputera z łączem internetowym. Zapisy prowadzone są wyłącznie przez FORMULARZ. Zajęcia prowadzą wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, a także akademickim. Po ukończeniu uczestnicy oczywiście otrzymują certyfikat.

Na każdym z kursów zarezerwowaliśmy po dwa bezpłatne miejsca dla nauczycieli ze szkół publicznych położonych w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Śledź nas na Facebooku 😉