Kursy dla nauczycieli online

Po raz kolejny zapraszamy pedagogów z całej Polski na zdalne kursy doskonalące dla nauczycieli.  Trwają zapisy na rok szkolny 2021/2022!

W tym roku przygotowaliśmy całoroczne szkolenia dla nauczycieli języka polskiego i matematyki oraz kurs psychologiczno-wychowawczy. W semestrze letnim ruszą też stacjonarne warsztaty dla biologów.

KURSY DLA NAUCZYCIELI ONLINE

Aktualnie prowadzimy rekrutację na trzy kursy prowadzone w formule online:

  • 100 pomysłów na relacje z uczniami. WIĘCEJ
  • 100 pomysłów na lekcje matematyki. WIĘCEJ
  • 100 pomysłów na lekcje języka polskiego. WIĘCEJ

Oprócz tego w drugim semestrze ruszy kurs dla nauczycieli biologii „Badania terenowe i eksperymenty na lekcjach biologii” – więcej informacji TUTAJ.

Kursy doskonalące prowadzą wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, także w nauczaniu online. Prezentują sprawdzone w praktyce metody, a także narzędzia edukacyjne i odpowiadają na konkretne, przedmiotowe wyzwania. Szczegóły dotyczące zapisów można znaleźć TUTAJ.

DLA KOGO SĄ NASZE KURSY?

Na kursy doskonalące zapraszamy nauczycieli i nauczycielki z całej Polski. Spotkania odbywają się regularnie online w czasie rzeczywistym. Warunkiem uczestnictwa jest więc dostęp do internetu w wyznaczonych terminach. Wyjątkiem jest kurs dla biologów, który ze względu na zajęcia w terenie będzie odbywać się stacjonarnie w Warszawie. Koszt udziału w kursach w roku szkolnym 2021/2022 wynosi 650 złotych.

Każdy z kursów Szkoły Edukacji kończy się ewaluacją, dlatego wiemy, co najbardziej cenią sobie ich uczestnicy. Zwracają uwagę przede wszystkim na duże doświadczenie kadry, praktyczny wymiar zajęć, mocne osadzenie w danym przedmiocie oraz bezpośrednie odniesienie do podstawy programowej.

Śledź nas na Facebooku 🙂