Kursy doskonalące dla nauczycieli. Rozszerzaj z nami kompetencje dydaktyczne i wychowawcze!

Chcesz rozwijać swoje umiejętności nauczycielskie i kompetencje wychowawcze? A może szukasz szkolenia dla całej rady pedagogicznej w swojej szkole? Jesteś w dobrym miejscu! Zapraszamy na autorskie kursy doskonalące dla nauczycieli oraz warsztaty dla rad pedagogicznych, organizowane przez Fundację Dobrej Edukacji w ramach programu Szkoły Edukacji PAFW i UW. 

Kursy z cyklu “100 pomysłów na…” 

Poloniści, matematycy, wychowawcy klas – to propozycja właśnie dla Was! Kursy skierowane są do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcą rozwinąć warsztat nauczycielski i kompetencje wychowawcze. Składają się z 52 godzin ćwiczeń, wykładów i warsztatów prowadzonych podczas piętnastu spotkań z wykładowcami Szkoły Edukacji. Trwają zapisy na rok 2019/2020!

Zapraszamy na kursy:

100 pomysłów na relacje z uczniami 

100 pomysłów na lekcje matematyki

100 pomysłów na lekcje j. polskiego

Zdecydowałam się na ten kurs w ostatniej chwili, bo wcześniej trafiłam na Seminarium Lekturowe w Szkole Edukacji, które było dla mnie prawdziwym olśnieniem. Na kursie nie ma uniwersyteckiego zadęcia, wszyscy mają bezpośredni kontakt, a wykładowcy bardzo wiele z siebie dają. Dzięki poznanym tu narzędziom, które wprowadzam w klasie, moi uczniowie o wiele lepiej radzą sobie z interpretacją” – Marta Karkocha, nauczycielka j. polskiego w Szkole Edulab w Starych Babicach

Warsztaty dla rad pedagogicznych 

Dyrektorze/dyrektorko szkoły, chcesz dać swoim pedagogom nową wiedzę oraz sprawdzone narzędzia edukacyjne? Skorzystaj z bogatej oferty warsztatów dydaktycznych i psychologicznych, organizowanych przez Fundację Dobrej Edukacji w ramach programu Szkoły Edukacji PAFW i UW. 

Przyjedziemy do Ciebie i pomożemy Ci stworzyć skuteczną drużynę nauczycielską. Z nami poznacie tajniki:

  • Psychologii rozwojowej dzieci i młodzieży w wieku szkolnym
  • Pracy zespołowej i pracy w grupach
  • Oceniania kształtującego
  • Kształtowania nawyków umysłowych uczniów
  • Sztuki dyskusji i debatowania
  • Utrzymywania ładu i dyscypliny podczas lekcji
  • Współpracy z rodzicami

Warsztaty są prowadzone przez wykładowców akademickich z doświadczeniem nauczycielskim, dydaktyków. Wykładowcy Szkoły Edukacji zostali przeszkoleni przez wiodących amerykańskich i europejskich specjalistów w zakresie kształcenia nauczycieli, a program nauczania powstał we współpracy z nowojorskim Teachers College na Uniwersytecie Columbia.

Pełna oferta warsztatów wkrótce

Koszt warsztatów: 2100 zł

maksymalna liczba uczestników: 25 osób

Dodatkowych informacji na temat kursów udziela Małgorzata Siłka: m.silka@szkolaedukacji.pl tel. 505 759 800

Małgorzata Siłka, m.silka@fde.org.pl  505 759 800