O nas

Szkoła Edukacji to pierwsze w Polsce miejsce oferujące bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli. Szkoła powstała w 2015 roku na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Uniwersytetem Warszawskim, a jej celem jest przygotowywanie wszechstronnie wykształconych nauczycieli, posiadających zarówno przedmiotową wiedzę dydaktyczną, jak i praktyczne przygotowanie do pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze działania mają charakter niekomercyjny i nastawione są na poprawę jakości edukacji w Polsce, która według międzynarodowych badań w największym stopniu zależy od jakości pracy nauczycieli.

Pierwsze edycje studiów są bezpłatne.

Więcej o studiach w SE

Poniżej pytania, które nurtują wielu nauczycieli. Odpowiedzi na nie przygotowali wykładowcy Szkoły Edukacji PAFW i UW.