Praca w Szkole Edukacji PAFW i UW

Praca w Szkole Edukacji

Szkoła Edukacji PAFW i UW prowadzi jedyne w Polsce bezpłatne dzienne studia podyplomowe przygotowujące przyszłych nauczycieli języka polskiego, historii i WOS, biologii oraz matematyki. W skład naszej kadry wchodzą między innymi wykładowcy akademiccy, tutorzy, post-tutorzy oraz mentorzy, czyli opiekunowie praktyk w szkołach. Zobacz, kogo aktualnie szukamy!

Nabór na mentorów – biologia z przyrodą

Jednym z najważniejszych elementów programu Szkoły Edukacji są praktyki szkolne, które studenci odbywają pod opieką nauczycieli – mentorów. Współpracuje z nami 40 mentorów i mentorek ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Warszawy i okolic. Obecnie poszukujemy mentorów przedmiotu biologia z przyrodą.

Kto może zostać mentorem?

Nauczyciele biologii z przyrodą, zatrudnieni w wymiarze co najmniej pół etatu w szkole podstawowej lub średniej w Warszawie i okolicach.

Jak wygląda współpraca nauczycieli z SE PAFW i UW?

Nauczyciele współpracujący ze Szkołą Edukacji przyjmują pod opiekę studentów na 4 miesiące w roku szkolnym. Mentorzy są także zaproszeni do udziału w regularnych szkoleniach, aby wiedzieli, jak rozumiemy dobre nauczanie i czego uczymy studentów. Więcej informacji o zasadach współpracy można znaleźć TUTAJ.

Wynagrodzenie

Mentor/ka, który w danym roku szkolnym jest opiekunem praktyk, otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 500 zł miesięcznie za każdego studenta. Zazwyczaj mentor ma pod pod opieką 2 studentów w semestrze.

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz współpracować z SE PAFW i UW – zgłoś się do 30 września 2021 roku. Napisz e-mail na adres m.jurewicz@szkolaedukacji.  W wiadomości prosimy o podanie informacji dotyczącej stażu pracy, a także nazwę i adres szkoły.

Nabór na mentorów – matematyka, historia i WOS, język polski

Kto może zostać mentorem?

Nauczyciele historii i WOS, matematyki lub języka polskiego, zatrudnieni w wymiarze co najmniej pół etatu w szkole podstawowej lub średniej w Warszawie i okolicach.

Jak wygląda współpraca nauczycieli z SE PAFW i UW?

Wynagrodzenie

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia na stanowisko opiekuna praktyk przedmiotów: historia i WOS, język polski, matematyka przyjmujemy przez cały rok szkolny. Kandydatury można przesyłać mailowo na adres:  m.jurewicz@szkolaedukacji.pl.  W wiadomości prosimy o podanie informacji dotyczącej stażu pracy, przedmiotu, a także nazwę i adres szkoły.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Jurewicz

Koordynatorka współpracy ze szkołami praktyk

e-mail: m.jurewicz@szkolaedukacji.pl

Uwaga! Osoby odpowiadające na ogłoszenia rekrutacyjne muszą umieścić w swoim zgłoszeniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zobacz nasz profil na Facebooku