Rekrutacja do 2 kwietnia

2 kwietnia kończą się zapisy do Szkoły Edukacji na rok akademicki 2018/2019. Aplikować mogą absolwenci filologii polskiej, matematyki oraz kierunków pokrewnych matematyce, którzy chcą być skutecznymi nauczycielami.

Szkoła Edukacji PAFW i UW to miejsce, które przygotowuje do zawodu nauczycieli języka polskiego i matematyki. Jedyne w Polsce dzienne i bezpłatne kwalifikacyjne studia podyplomowe. Skorzystać z nich mogą również nauczyciele, którzy przepracowali w zawodzie nie więcej niż 10 lat i chcą doskonalić swój warsztat.

– Nie ma drugiej takiej instytucji edukacyjnej, która tak bardzo wspiera swoich studentów. Zetknęłam się tu z metodami pracy, z którymi nigdy nie spotkałam się jako uczennica – mówi Aleksandra Prońko, absolwentka Szkoły Edukacji, nauczycielka języka polskiego w LO im. Cervantesa w Warszawie.

Dlaczego warto doskonalić się w Szkole Edukacji? (argumenty zebrane z ankiet  studenckich)studentów):

Więcej informacji w zakładce studia >>

Studia w roku akademickim 2018/2019 są bezpłatne. Studenci mogą ubiegać się o stypendium (do 2 tys. zł miesięcznie) oraz miejsce w akademiku Uniwersytetu Warszawskiego.

Żeby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się od 16 do 27 kwietnia w Warszawie. W przypadku wolnych miejsc zostanie uruchomiona druga tura naboru. Na kandydatów czeka 60 miejsc (30 dla polonistów, 30 dla matematyków).