Rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe. Wkrótce kolejny nabór!

Jesteś po historii, polonistyce, biologii, matematyce lub kierunku pokrewnym? Szukasz szansy na dalszy rozwój i atrakcyjny program stypendialny? Wkrótce ruszy kolejna rekrutacja do Szkoły Edukacji. Zapraszamy na jedyne w Polsce bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla nauczycieli.

Wkrótce ruszy rekrutacja na rok akademicki 2020/2021. Informacje o naborze zostaną opublikowane na początku marca 2020 r.

Prowadzimy studia w ramach czterech ścieżek nauczycielskich:

• język polski
  • historia i wiedza o społeczeństwie
  • matematyka
  • biologia z przyrodą

Czekają na Ciebie:

• bezpłatne dzienne studia podyplomowe
  • stypendium do 2 tys. zł miesięcznie
  • darmowy pokój w akademiku UW
  • uprawnienia nauczycielskie
  • dyplom Uniwersytetu Warszawskiego
  • gwarantowana propozycja pracu

Kto może przystąpić do rekrutacji?

• każdy magister filologii polskiej, historii, matematyki lub biologii
  • każdy magister kierunków pokrewnych do biologii i matematyki, np. fizyki, chemii, biotechnologii, ochrony środowiska itp.
  • czynni nauczyciele j. polskiego, historii, matematyki lub biologii ze stażem pracy do 10 lat.

Rekrutacja do Szkoły Edukacji – jak wygląda?

W procesie rekrutacji sprawdzamy wiedzę merytoryczną kandydata, a także jego predyspozycje do wykonywania zawodu nauczyciela. O tym, jak przebiega rekrutacja, jak wyglądają studia i co oferujemy naszym studentom dowiesz się z naszego przewodnika

W przewodniku znajdziesz również informacje o stypendium w Szkole Edukacji. Co ważne, szanse na jego uzyskanie są bardzo duże. Świadczy o tym fakt, że w roku akademickim 2019/2020 wszyscy nasi studenci otrzymali wsparcie na okres 10 miesięcy (od sierpnia do maja). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie stypendialnym, kliknij TUTAJ.

Szkoła Edukacji – kim jesteśmy?

Szkoła Edukacji PAFW i UW to miejsce, w którym pokazujemy przyszłym i początkującym nauczycielom, jak uczyć i wychowywać w każdym działaniu.

• Budujemy wspólnotę skutecznych i zaangażowanych pedagogów
  • Dajemy im praktyczną wiedzę i sprawdzone narzędzia
  • Tworzymy przestrzeń do rozmowy o tym, czym jest dobra edukacja

Nasza szkoła powstała w 2015 roku na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Uniwersytetem Warszawskim. Co istotne, działania SE mają charakter niekomercyjny – są nastawione na poprawę jakości edukacji w Polsce.

Jesteśmy jedynym miejscem w Polsce, które prowadzi bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego, historii i WOS, biologii oraz matematyki. Prowadzimy też całoroczne kursy doskonalące i warsztaty psychologiczno-dydaktyczne dla rad pedagogicznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kursach doskonalących i warsztatach dla rad pedagogicznych, kliknij TUTAJ.