Jesteś supernauczycielem? Zostań naszym mentorem

Szkoła Edukacji rozpoczyna nabór na mentorów – doświadczonych nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie oraz biologii i przyrody. Oferta jest skierowana do pedagogów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Warszawy i okolic.

Na czym będzie polegać rola mentorów? Przede wszystkim na wsparciu studenta w czasie praktyk: umożliwianiu obserwacji lekcji prowadzonych przez siebie i pomocy w przygotowaniu i prowadzeniu lekcji przez studenta.

Mentor i student będą m.in.:

• planować i analizować proces nauczania,
  • podejmować refleksję na temat obserwowanego oraz własnego nauczania, a także uczenia się uczniów,
  • analizować i rozwiązywać trudności pojawiające się w pracy klasy.

Oferujemy:

• wynagrodzenie związane z pełnionymi zadaniami
  • bezpłatne wsparcie w okresie przygotowania do pełnienia roli mentora/coacha, w zakres którego wchodzą różnego rodzaju warsztaty i konsultacje

Od kandydatów oczekujemy:

zatrudnienia na stanowisku nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie lub biologii i przyrody w wymiarze większym niż pół etatu w szkole w Warszawie lub w okolicach (do 25 kilometrów).

Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz warunków współpracy zostaną przedstawione na spotkaniu informacyjnym po feriach, na które zaproszenie otrzymają zainteresowane osoby.

Prosimy o nadesłanie zgłoszenia drogą mailową do 17.02.2019 na adres m.jurewicz@szkolaedukacji.pl (prosimy o wpisanie w temacie “Mentorzy”).