Szkoła Edukacji 2020/2021: ważne dokumenty na nowy rok

Już za kilkanaście dni ruszy nowy rok akademicki w Szkole Edukacji. Studia rozpocznie kilkudziesięciu przyszłych historyków, polonistów, matematyków, a także biologów. Tutaj mogą się zapoznać z najważniejszymi dokumentami: kalendarzem roku akademickiego, sylabusami, planem zajęć, regulaminem i szczegółowymi zasadami studiowania.

Rok akademicki w Szkole Edukacji podzielony jest na trzy semestry. Pierwszy rozpoczyna się 23 sierpnia i trwa do 9 października. W tym czasie studenci wyjeżdżają na Szkołę Letnią, gdzie poznają kadrę, przedmioty, których będą się uczyć, a przede wszystkim – poznawać siebie nawzajem. Później rozpoczynają się intensywne zajęcia akademickie i praktyki psychologiczno-pedagogiczne w szkołach – oczywiście w naszej siedzibie na Kampusie Ochota. Drugi semestr rozpocznie się 12 października i potrwa do 9 lutego, a trzeci od 1 lutego do 24 czerwca. Uroczyste zakończenie roku akademickiego odbędzie się w dniach 23-24 czerwca. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym kalendarzem, znajdziesz go tutaj:

Kalendarz roku akademickiego 2020-2021

Szkoła Edukacji 2020/2021: Przedmioty i praktyki

Podczas trzech semestrów nauki studenci będą uczestniczyć w zajęciach, a także w praktykach w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Szczegółowe opisy przedmiotów i praktyk znajdują się w sylabusach.

Sylabusy

Ramowy plan zajęć

Inne ważne dokumenty:

Regulamin programu SE

Szczegółowe zasady studiowania SE

Drodzy Studenci i Studentki – do zobaczenia już wkrótce na Szkole Letniej. Aby być zawsze na bieżąco, śledźcie NASZ PROFIL na Facebooku.