Ta dzisiejsza młodzież! Spotkanie autorskie z Justyną Suchecką

Czy da się naraz studiować w Szkole Edukacji i pracować szkole? Nasz program jest wymagający, ale istnieje sposób na to, by nie rezygnować z etatu nauczyciela.

Spotkanie autorskie z Justyną Suchecką odbyło się online 21 maja o 18:00 na naszym profilu na Facebooku. Jeśli je przegapiliście, nic straconego – wciąż można je obejrzeć tutaj:

Justyna Suchecka to dziennikarka specjalizująca się w tematyce edukacyjnej, publikowała na łamach Gazety Wyborczej, a obecnie pisze dla TVN24. Jest laureatką wielu nagród dziennikarskich, a także… instruktorką tańca towarzyskiego.

Spotkanie autorskie z Justyną Suchecką i jej bohaterami

Debiutancka książka dziennikarki “Young Power” opowiada historie 30 młodych ludzi z całej Polski, którzy swoją pomysłowością zadziwiają dorosłych.

Wśród nich jest na przykład chłopak, który – choć ma dopiero kilkanaście lat – stworzył podobnego do marsjańskiego łazika robota ALISA. Maszyna potrafi wwiercić się w ziemię, pobrać próbkę i natychmiast ocenić jej skład. Dzięki temu rolnicy w kilka minut mogą się dowiedzieć, jak najlepiej zadbać o glebę pod uprawy. Inna z bohaterek wpadła natomiast na pomysł „latającego plecaka” na hel.

Spotkanie poprowadziła wykładowczyni Szkoły Edukacji, Magdalena Swat-Pawlicka.

Stypendium_czy wiesz że

naszych studentów otrzymało