Praktyki w szkołach_studenci

SZKOŁY PRAKTYK

W Szkole Edukacji PAFW i UW praktyki są kluczową i integralną częścią programu kształcenia. Współpracujemy z siecią kilkudziesięciu starannie wybranych szkół, a opiekunowie praktyk, zwany mentorami, mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach z udziałem naszej kadry oraz polskich i zagranicznych ekspertów – między innymi z Teachers College Uniwersytetu Columbia.
Studenci odbywają intensywne praktyki w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Każdy student i studentka objęty jest indywidualną opieką nauczyciela-mentora, z którym przygotowuje konspekty lekcji, prowadzi zajęcia, omawia postępy i obszary do rozwoju.

W sieci szkół praktyk znajdują się placówki z Warszawy, a także z Józefowa, Milanówka, Piastowa, Piaseczna i Strachówki.

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ EDUKACJI

Jesteś nauczycielem i chcesz zostać mentorem naszych studentów? A może jako dyrektor szkoły pragniesz dawać pedagogom możliwość rozwoju kompetencji dydaktycznych i wychowawczych? Skontaktuj się z nami!

KORZYŚCI DLA NAUCZYCIELA-MENTORA

11ikona_udział w badaniach

Udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu wiedzy przedmiotowej i dydaktycznej z udziałem ekspertów krajowych, a także specjalistów z Teachers College Colubia University

11ikonka_szkoły praktyk_żarówka