jak wyglądają studia w Szkole Edukacji 1

JEDYNE W POLSCE BEZPŁATNE DZIENNE STUDIA PODYPLOMOWE DLA NAUCZYCIELI

W Szkole Edukacji możesz zdobyć uprawnienia nauczycielskie do nauczania języka polskiego, matematyki, historii i WOS lub biologii, a także rozwinąć kompetencje pedagogiczne i dydaktyczne.

Jak wyglądają studia w Szkole Edukacji?

Studia w Szkole Edukacji PAFW i UW łączą teorię akademicką z całoroczną praktyką w szkołach. Wykorzystujemy metody stosowane w najlepszych centrach kształcenia nauczycieli na świecie. Instytucją partnerską jest Teachers College Columbia University.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Przed południem studenci biorą udział w praktykach w szkołach, natomiast po południu w zajęciach prowadzonych przez kadrę w siedzibie Szkoły Edukacji na Kampusie Ochota UW.

Nauka w Szkole Edukacji ma nietypowy charakter: są to studia podyplomowe, a zarazem dzienne. Trwają dokładnie 10 miesięcy – rozpoczynają się w 3. tygodniu sierpnia, a kończą w ostatnim tygodniu czerwca.

Studenci spotykają się regularnie z tutorami – indywidualnymi opiekunami. Podczas tych spotkań omawiają codzienne praktyki, odkrywają swoje mocne strony i doskonalą warsztat pracy nauczyciela. Tutorzy pomagają im w określaniu celów dalszego rozwoju i wspierają w ich osiąganiu.

Zobacz, jak wspieramy naszych studentów

Program naszych studiów jest rozbudowany, więc trudno połączyć go z pracą etatową, dlatego oferujemy stypendia w wysokości od 1500 do 2000 zł miesięcznie ufundowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Osoby spoza Warszawy oprócz stypendium mogą otrzymać także bezpłatny jednoosobowy pokój w akademiku UW. Więcej o naszym programie stypendialnym przeczytasz TUTAJ

CZY
WIESZ,
ŻE…

95%

naszych studentów otrzymało

stypendium w roku

akademickim 2021/2022?

Dlaczego warto studiować w Szkole Edukacji?

Bezpłatne studia, darmowy akademik w Warszawie i atrakcyjne stypendium

Starannie opracowany program praktyk i specjalnie przygotowani mentorzy z sieci liczącej ponad 30 szkół

Uprawnienia nauczycielskie, dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, gwarantowana oferta pracy w szkole i 2-letni program wsparcia absolwenckiego

Innowacyjny program opracowany we współpracy z renomowanym Teachers College Columbia University w Nowym Jorku

Indywidualne podejście – każdy student i studentka pod merytoryczną opieką osobistego tutora

Przygotowanie na konkretne wyzwania wychowawcze i dydaktyczne

ZAPRASZAMY DO 
REKRUTACJI

jak wyglądają studia w Szkole Edukacji 2

11Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
11Uniwersytet Warszawski
11Fundacja Dobrej Edukacji

Program studiów został przygotowany we współpracy z Teachers College, Columbia University

11Teachers College Columbia University