DARMOWY AKADEMIK DLA STUDENTÓW SZKOŁY EDUKACJI

Każdy student i każda studentka Szkoły Edukacji spoza Warszawy ma prawo  ubiegać się o bezpłatne miejsce w akademiku Szkoły Edukacji. Szanse na uzyskanie darmowego pokoju są bardzo duże – jak dotąd takie zakwaterowanie otrzymali wszyscy studenci, którzy się o to ubiegali. Ponieważ jednak liczba pokojów jednoosobowych jest ograniczona, dobrze jest wysłać zgłoszenie na studia jak najszybciej.  Dowiedz się, jak wygląda rekrutacja do Szkoły Edukacji.

Lekcje w Szkole Edukacji
Stypendium_czy wiesz że

naszych studentów otrzymało

stypendium Szkoły Edukacji

w roku 2023/2024?

BEZPŁATNY AKADEMIK SZKOŁY EDUKACJI – GDZIE I JAK MIESZKAJĄ NASI STUDENCI?

Zależy nam, by nasi studenci mogli w pełni poświęcić się pracy nad budowaniem nauczycielskich umiejętności. Rozbudowany program i dzienny tryb zajęć w Szkole Edukacji uniemożliwiają pracę etatową. Dlatego właśnie oferujemy kandydatom nie tylko atrakcyjne stypendium na cały okres studiów, ale również bezpłatne zakwaterowanie w Warszawie

Studenci Szkoły Edukacji mieszkają w akademikach Uniwersytetu Warszawskiego. Im szybciej wyślesz zgłoszenie w ramach rekrutacji na dany rok akademicki, tym większą masz szansę na uzyskanie pokoju jednoosobowego w akademiku na Kampusie Ochota UW, czyli tuż obok naszej siedziby.

DARMOWY AKADEMIK DZIĘKI PAFW

Wsparcie finansowe dla studentów zawdzięczamy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW). Jest ona głównym inicjatorem powstania i fundatorem Szkoły Edukacji.

PAFW realizuje programy w trzech obszarach tematycznych: edukacja, rozwój społeczności lokalnych oraz dzielenie się polskimi doświadczeniami z transformacji. Skupia się na wyrównywaniu szans edukacyjnych, modernizacji oświaty, a także wyzwalaniu i wspieraniu energii obywatelskiej w lokalnych społecznościach.

Stypendium i akademik_zdjęcie nr 2

CZYTAJ TAKŻE

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA

ŚCIEŻKI STUDIÓW