Czas coś zmienić? Zostań nauczycielem! Trwa rekrutacja do Szkoły Edukacji na rok 2021/2022

Kończysz studia i szukasz swojej drogi? Pracujesz w korporacji, ale chcesz coś odmienić w swoim życiu?  Już pracujesz w szkole, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? A może już od pewnego czasu zastanawiasz się, jak zostać nauczycielem?

Uwaga! Trwa rekrutacja uzupełniająca. To ostatni moment, by aplikować do Szkoły Edukacji

Szkoła Edukacji nie tylko da Ci uprawnienia nauczycielskie, ale naprawdę przygotuje Cię do pracy w klasie. Trwa rekrutacja na jedyne w Polsce bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla nauczycieli!

Jakie ścieżki nauczycielskie znajdę w Szkole Edukacji?

• język polski
  • historia i wiedza o społeczeństwie
  • matematyka
  • biologia z przyrodą

Co oferuje mi Szkoła Edukacji?

• bezpłatne dzienne studia podyplomowe
  • stypendium od 1 500 do 2 000 zł/mc W roku akademickim 2020/2021 otrzymywało je 95% studentów!
  • darmowy pokój w akademiku UW
  • uprawnienia nauczycielskie
  • dyplom Uniwersytetu Warszawskiego
  • prawdziwą zmianę w życiu

Chcę studiować w Szkole Edukacji! Jakie są wymagania rekrutacyjne?

Warunki, jakie musisz spełnić, zależą od tego, jaka ścieżka nauczycielska Cię interesuje.

Wyślij zgłoszenie, jeśli:

• jesteś magistrem filologii polskiej (również jeśli masz licencjat z innego kierunku, a magisterium z polonistyki)
• lub jesteś na ostatnim roku polonistycznych studiów magisterskich i masz już termin obrony pracy
• albo gdy już uczysz języka polskiego i masz staż nie dłuższy niż 10 lat.

Historia i WOS

Aplikuj, jeśli:

• jesteś magistrem historii (także jeśli masz licencjat z innego kierunku, a magisterium z historii)
• lub jesteś tuż przed obroną pracy magisterskiej na historii
• a także gdy już jesteś nauczycielem historii i masz staż nie dłuższy niż 10 lat.

Biologia z przyrodą

Wyślij zgłoszenie, jeśli:

• masz dyplom magistra biologii
  • jesteś magistrem kierunku pokrewnego do biologii (np. ochrony środowiska, biotechnologii, nauki o zwierzętach, mikrobiologii itp); sprawdzimy w Twoim suplemencie, czy masz odpowiednią liczbę godzin przedmiotów kierunkowych
  • kończysz studia biologiczne lub pokrewne i masz już termin obrony pracy magisterskiej
  • jesteś już nauczycielem biologii i masz staż nie dłuższy niż 10 lat.

Możesz aplikować, jeśli:

• posiadasz dyplom magistra matematyki
  • jesteś magistrem kierunku pokrewnego do matematyki (np.fizyki, informatyki, finansów i rachunkowości); sprawdzimy w Twoim suplemencie, czy masz odpowiednią liczbę godzin przedmiotów kierunkowych
  • kończysz studia matematyczne lub pokrewne i masz już termin obrony pracy
  •  już jesteś nauczycielem matematyki i masz staż nie dłuższy niż 10 lat.

lat

Jak wygląda rekrutacja do Szkoły Edukacji?

Podczas naboru sprawdzamy wiedzę merytoryczną kandydatów, ale też predyspozycje do zawodu nauczyciela. Rekrutacja składa się z 2 etapów:

1. Wysłanie formularza rekrutacyjnego dostępnego TUTAJ. Na tym etapie sprawdzimy, czy przesłane przez Ciebie dokumenty spełniają wymogi formalne.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna online. Na tym etapie prosimy o rozwiązanie zadania merytorycznego i pytamy o motywacje do podjęcia studiów nauczycielskich.

Rekrutacja uzupełniająca trwa do 31 lipca 2021 r. Więcej informacji o rekrutacji znajdziesz w informatorze. Szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się TUTAJ.

Jakie mam szanse na stypendium Szkoły Edukacji?

Stypendium dla studentów wynosi od 1500 do 2000 zł miesięcznie. Mamy bardzo przejrzyste kryteria. Aby otrzymać stypendium, musisz:

• pozytywnie przejść rekrutację do Szkoły Edukacji
  • mieć dochód na członka rodziny nie przekraczający 3200 PLN brutto miesięcznie

W roku akademickim 2020/2021 stypendium otrzymywało 95% naszych studentów. Szczegóły dotyczące programu stypendialnego znajdziesz TUTAJ.

Jakie mam szanse na bezpłatny akademik?

Jesteś spoza Warszawy? To żaden problem! W Szkole Edukacji na 10 miesięcy zapewnimy Ci bezpłatny jednoosobowy pokój w akademiku Uniwersytetu Warszawskiego. Jak dotąd otrzymali go wszyscy wnioskujący o to studenci.

Jakim nauczycielem będę po studiach w Szkole Edukacji?

Z nami możesz zostać nauczycielem zmiany. Takim, który rozumie współczesny świat, opowiada o nim z pasją i sprawia, że uczniowie nie mogą się doczekać lekcji. Nauczycielem, który pozwala się rozwijać i garściami czerpie nie tylko z sukcesów, ale i z błędów. Takim, którego pamięta się latami.

Chcesz poznać nas lepiej? Odwiedź NASZ PROFIL na Facebooku.