DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

SZKOŁY EDUKACJI

Szkoła Edukacji PAFW i UW prowadzi jedyne w Polsce bezpłatne dzienne studia podyplomowe przygotowujące przyszłych nauczycieli języka polskiego, historii i WOS, biologii oraz matematyki. W skład naszej kadry wchodzą między innymi wykładowcy akademiccy, tutorzy, post-tutorzy oraz mentorzy, czyli opiekunowie praktyk w szkołach. Zobacz, kogo aktualnie szukamy!

NABÓR NA STANOWISKO: Asystent/asystentka sekretariatu Szkoły EdukacjI

Skrupulatność, zdolności organizacyjne i samodzielność to twoje cechy? Szukasz elastycznej pracy na pół etatu? Już dziś aplikuj na stanowisko asystenta/asystentki sekretariatu w Szkole Edukacji.  Na zgłoszenia czekamy do 4 lutego 2024.

Zajęcia w szkole

NABÓR NA MENTORÓW – BIOLOGIA Z PRZYRODĄ

Jednym z najważniejszych elementów programu Szkoły Edukacji są praktyki szkolne, które studenci odbywają pod opieką nauczycieli – mentorów. Współpracuje z nami 40 mentorów i mentorek ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Warszawy i okolic. Obecnie poszukujemy mentorów przedmiotu biologia z przyrodą.

Dołącz do zespołu Szkoły Edukacji

NABÓR NA MENTORÓW – MATEMATYKA, HISTORIA I WOS, JĘZYK POLSKI

Jesteś nauczycielem/nauczycielką jednego z tych przedmiotów? Czujesz, że spełnisz się w roli zaangażowanego opiekuna praktyk studenckich? Wyślij zgłoszenie, a wkrótce się do Ciebie odezwiemy.

• 11
    KTO MOZE ZOSTAC MENTOREM?Nauczyciele historii i WOS, biologii, matematyki lub języka polskiego, zatrudnieni w wymiarze co najmniej pół etatu w szkole podstawowej lub średniej w Warszawie i okolicach.
  • 11
    JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA NAUCZYCIELI ZE SZKOŁĄ EDUKACJI PAFW I UW?Nauczyciele współpracujący ze Szkołą Edukacji przyjmują pod opiekę studentów na 4 miesiące w roku szkolnym. Mentorzy są także zaproszeni do udziału w regularnych szkoleniach, aby wiedzieli, jak rozumiemy dobre nauczanie i czego uczymy studentów.
  • 11wyślij zgłoszenie
    JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?Zgłoszenia na stanowisko opiekuna praktyk przedmiotów: historia i WOS, język polski, matematyka oraz biologia i przyroda przyjmujemy przez cały rok szkolny. Kandydatury można przesyłać mailowo na adres: [email protected]. W wiadomości prosimy o podanie informacji dotyczącej stażu pracy, przedmiotu, a także nazwę i adres szkoły.
  • 11
    WYNAGRODZENIEMentor/ka, który w danym roku szkolnym jest opiekunem praktyk, otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 500 zł miesięcznie za każdego studenta. Zazwyczaj mentor ma pod pod opieką 2 studentów w semestrze.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.