Kursy online dla nauczycieli. Rozwiń swój warsztat ze Szkołą Edukacji

Szkoła Edukacji otwiera swoje kursy także dla pedagogów spoza Warszawy. Zapraszamy na kursy online dla nauczycieli biologii, języka polskiego, historii, matematyki i wychowawcze.  

W roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy następujące kursy:

  • 100 pomysłów na lekcje biologii. Kurs online; 45 h, cena: 600 zł WIĘCEJ Trwa rekrutacja!
  • 100 pomysłów na relacje z uczniami. Kurs online; 32h, 8 spotkań, cena: 400 zł  WIĘCEJ Ostatnie miejsca!
  • 100 pomysłów na lekcje języka polskiego. Rekrutacja zakończona
  • 100 pomysłów na lekcje historii. Rekrutacja zakończona
  • 100 pomysłów na lekcje matematyki. Rekrutacja zakończona

Na kursie nie ma zadęcia, dlatego wszyscy mają bezpośredni kontakt, a wykładowcy bardzo wiele z siebie dają. Dzięki temu, a przede wszystkim dzięki poznanym tu narzędziom, które wprowadzam w klasie, moi uczniowie o wiele lepiej radzą sobie z interpretacją.” –  nauczycielka j. polskiego w Szkole Edulab w Starych Babicach

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem FORMULARZA.

Kursy dla nauczycieli online w Szkole Edukacji. Dlaczego warto?

  • prowadzący z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym
  • sprawdzone w praktyce metody, a także narzędzia edukacyjne
  • doświadczenie w nauczaniu online
  • odpowiedzi na konkretne, przedmiotowe wyzwania dydaktyczne

Zajęcia będą się odbywać online. W przypadku kursów dla biologów, polonistów, historyków i matematyków odbędzie się również jeden zjazd w siedzibie Szkoły Edukacji. Co ważne, kursy są realizowane w czasie rzeczywistym. W związku z tym uczestnicy muszą w określonych terminach mieć zagwarantowany dostęp do komputera z łączem internetowym.

Bezpłatne miejsca dla nauczycieli z małych miejscowości

Dzięki zdalnej formule większości spotkań, w kursach po raz pierwszy mogą wziąć udział także nauczyciele spoza Warszawy. Na każdym z kursów realizowanych online zarezerwowaliśmy dwa bezpłatne miejsca dla nauczycieli ze szkół publicznych położonych w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców (nie dotyczy to jednak kursu dla biologów). Co ważne, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

Uwaga! Limit bezpłatnych miejsc na kursy w roku 2020/2021 został wyczerpany! 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat kursów, skontaktuj się z Małgorzatą Siłką: m.silka@szkolaedukacji.pl tel. 505 759 800