Kursy dla nauczycieli. Rozwiń swój warsztat ze Szkołą Edukacji

Chcesz doskonalić swoje pedagogiczne kompetencje? Zapraszamy na autorskie doskonalące kursy dla nauczycieli organizowane przez Fundację Dobrej Edukacji w ramach programu Szkoły Edukacji PAFW i UW.

Uwaga! Informacje na temat rekrutacji na kursy doskonalące w roku 2020/2021 opublikujemy pod koniec sierpnia.

Poloniści, matematycy, historycy, biolodzy, wychowawcy klas – to propozycja właśnie dla Was! Kursy kierujemy przede wszystkim do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcą rozwinąć warsztat nauczycielski i kompetencje wychowawcze. Składają się z ponad 50 godzin ćwiczeń, wykładów i warsztatów prowadzonych podczas piętnastu spotkań z wykładowcami Szkoły Edukacji.

Zdecydowałam się na kurs w ostatniej chwili. Wcześniej trafiłam na Seminarium Lekturowe w Szkole Edukacji, które było dla mnie prawdziwym olśnieniem. Co ważne, na kursie nie ma uniwersyteckiego zadęcia, wszyscy mają bezpośredni kontakt, a wykładowcy bardzo wiele z siebie dają. Dzięki temu, a przede wszystkim dzięki poznanym tu narzędziom, które wprowadzam w klasie, moi uczniowie o wiele lepiej radzą sobie z interpretacją.” – Marta Karkocha, nauczycielka j. polskiego w Szkole Edulab w Starych Babicach

O prowadzących kursy

Kursy są prowadzone w siedzibie Szkoły Edukacji przez wykładowców akademickich z doświadczeniem nauczycielskim, a przede wszystkim dydaktycznym. Oprócz tego wykładowcy zostali przeszkoleni przez wiodących amerykańskich i europejskich specjalistów w zakresie kształcenia nauczycieli, a program nauczania powstał we współpracy z nowojorskim Teachers College na Uniwersytecie Columbia.

Kursy odbywają się w siedzibie Szkoły Edukacji PAFW i UW, przy ulicy Banacha 2c (Kampus Ochota UW). Jeśli chcesz wiedzieć, jak zostać nauczycielem, który skutecznie i twórczo realizuje program, koniecznie zapisz się na kursy pedagogiczne i szkolenia dla nauczycieli w Szkole Edukacji.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat kursów, skontaktuj się z Małgorzatą Siłką: m.silka@szkolaedukacji.pl tel. 505 759 800

Małgorzata Siłka, m.silka@fde.org.pl  505 759 800