Budowanie myślącej klasy

Szukasz szkolenia dla rady pedagogicznej w swojej szkole? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu! Zapraszamy na autorskie warsztaty dla rad pedagogicznych, organizowane przez Fundację Dobrej Edukacji w ramach programu Szkoły Edukacji PAFW i UW.

BUDOWANIE MYŚLĄCEJ KLASY

Pierwsze wprowadzające szkolenie prezentujące początek pracy z metodą opisującą 14 elementów, które nauczyciel może zmodyfikować, aby zaangażować swoich uczniów i zmobilizować do namysłu nad ważnymi zagadnieniami.

Myśląca klasa to metoda wypracowana przez dr Petera Liljedahla wraz z zespołem z uniwersytetu w Vancouver. Składa się na nią 14 elementów, które nauczyciel może zmodyfikować, aby zaangażować swoich uczniów i zmienić lekcje w czas prawdziwego namysłu nad ważnymi zagadnieniami w ramach swojego przedmiotu.

CELE WARSZTATÓW:

Podczas spotkania będzie okazja popracować w warunkach myślącej klasy rozwiązując zadanie, a także dowiedzieć się dokładnie, co składa się na tą metodę i jak wprowadzać ją do swojej nauczycielskiej pracy. Pierwszy warsztat to wprowadzenie do metody. Istnieje możliwość umówienia się następnie na cykl spotkań prowadzących przez kolejne etapy wdrażania metody.

”Kurs bardzo rozwija umiejętności wychowawcze. Dostarcza konkretne rozwiązania, a także wiedzę, dlaczego są one skuteczne. Jest niezbędnym uzupełnieniem teoretycznej specjalizacji pedagogicznej.

Jesteście super! Tworzycie społeczność otwartych, kreatywnych ludzi, a atmosfera na zajęciach naprawdę sprzyja wymianie myśli – uczestnicy kursu”

Budowanie myślącej klasy

BUDOWANIE MYŚLĄCEJ KLASY

Prowadząca:
Magdalena Jurewicz

Czas trwania: 3,5 godziny

Liczba uczestników: 15-30

Przedmiot:
wszystkie przedmioty

poziom szkoły:

każdy

Uczestnicy mogą się zgłaszać za pośrednictwem FORMULARZA.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji

na temat kursów, skontaktuj się z Małgorzatą Siłką

11Ikona_telefon niebieski

Przyjmujemy zgłoszenia na warsztaty!

Jeśli zainteresował Cię któryś z warsztatów, wypełnij formularz kontaktowy. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami i dostepną datą.

Sprawdź nasze kursy