Kształtowanie zdrowia psychicznego w szkole – bezpłatne webinarium dla nauczycieli

Szkoła nie powinna być jedynie miejscem przyswajania wiedzy i praktycznych umiejętności. To także przestrzeń kształtowania zdrowia - także psychicznego. O tym, jak to robić opowie już 30 marca Tomasz Kuźmicz.

Zgodnie z europejskimi wytycznymi edukacja wykracza poza wąskie cele osiągnięć w nauce szkolnej. Powinna przyczyniać się także do zwiększania poziomu zdrowia oraz dobrego samopoczucia dzieci i nastolatków. Środowisko edukacyjne jest więc coraz częściej traktowane jako miejsce o szczególnym potencjale prozdrowotnym. O tym, jak kształtować zdrowie psychiczne uczniów opowiemy podczas webinarium już 30 marca 2023 roku o godz. 18:00.

Kształtowanie zdrowia psychicznego w szkole – zapisy na bezpłatne webinarium

W trakcie webinarium poruszymy kwestie związane zarówno z teoretycznym, jak i praktycznym kontekstem zdrowia psychicznego w perspektywie edukacyjnej. Przedstawimy aktualną wiedzę nt. zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w przestrzeni szkolnej i pokażemy, jak proponowane rozumienie można wykorzystać w praktyce edukacyjnej.
Spotkanie odbędzie się online na platformie Meet, a poprowadzi je Tomasz Kuźmicz – psycholog edukacji i wykładowca Szkoły Edukacji PAFW i UW. Uczestnicy mogą otrzymać zaświadczenie o udziale w webinarium. Liczba miejsc jest ograniczona! Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz.

Aktualności publikujemy także w wydarzeniu na Facebooku

Jak od początku roku dbać o zdrowie psychiczne uczniów

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników bezpłatnego webinarium z psychologiem Tomaszem Kuźmiczem w dn. 7.09.2023

PODSTAWOWE DANE