Nauczycielski dobrostan. Jak zadbać o siebie podczas lekcji i na przerwie?

Jak dbać w szkole nie tylko o uczniów, ale i o siebie? Czym jest nauczycielski dobrostan i w jaki sposób wpływa na nasze zdrowie i efektywność? Zapraszamy na kolejne bezpłatne webinarium Szkoły Edukacji.
Webinarium odbędzie się 8 lutego 2023 roku o godzinie 17:00. Tym razem skupimy się na sobie – na nauczycielach, wychowawczyniach, pedagogach, opiekunkach, edukatorach. Jednym słowem na wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.
Webinarium poprowadzą wykładowczynie Szkoły Edukacji PAFW i UW: matematyczka Agnieszka Sułowska i polonistka Iwona Kołodziejek, która specjalizuje się w przedmiotach związanych z rozwojem kompetencji wychowawczych i klimatem uczenia się.

Webinarium “Nauczycielski dobrostan”. Jak wziąć udział?

Webinarium jest skierowane do wszystkich nauczycieli i nauczycielek – zarówno ze szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Spotkanie odbędzie się na platformie Meet, a uczestnicy mogą otrzymać zaświadczenie. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ.
Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami Szkoły Edukacji, zaobserwuj nasz profil na Facebooku