Sztuka zadawania pytań w szkole. Webinarium

Aby pytanie miało wartość dydaktyczną, powinno być zadane właściwie i w odpowiednim momencie. Czyli właściwie… jak? O tym opowie Aleksander Pawlicki podczas bezpłatnego webinarium dla nauczycieli.

Webinarium “Sztuka zadawania pytań w szkole” dla nauczycieli i nauczycielek odbędzie się już 26 stycznia o godzinie. 18:00. Czego mogą się spodziewać uczestnicy? Dzięki webinarium dowiedzą się między innymi:

• jakie rodzaje pytań zadawać, a jakich unikać
  • co zrobić, żeby dobrze zadane pytanie się nie zmarnowało
  • jak wspierać uczniów w zadawaniu pytań

Bezpłatne webinarium jest skierowane do nauczycieli i nauczycielek wszystkich przedmiotów – zarówno ze szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Odbędzie się na platformie Meet. Aby wziąć w nim udział, należy obowiązkowo zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Sztuka zadawania pytań – webinarium z Aleksandrem Pawlickim

Bezpłatne webinarium dla nauczycieli poprowadzi wykładowca Szkoły Edukacji, nauczyciel historii i WOS, doświadczony dydaktyk Aleksander Pawlicki. Uczestnicy mogą otrzymać zaświadczenie o udziale w wydarzeniu.

Spotkanie poświęcone sztuce zadawania pytań to jedno z wielu wydarzeń realizowanych przez Szkołę Edukacji. Przez cały rok zapraszamy pedagogów na kursy doskonalące dla nauczycieli, warsztaty dla rad pedagogicznych, bezpłatne seminaria i konferencje. Prowadzimy także jedyne w Polsce bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego, historii i WOS, biologii oraz matematyki. Możesz u nas zdobyć uprawnienia nauczycielskie, a także rozwinąć swoje kompetencje pedagogiczne i dydaktyczne. Dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności nasi studenci otrzymują wysokie stypendium i darmowy akademik w Warszawie.