Losowy dobór grup. Webinarium

Losowy dobór grup. Webinarium

Praca w grupach to jeden z najważniejszych elementów nowoczesnej edukacji. Jego skuteczność w dużym stopniu zależy jednak od tego, w jaki sposób nauczyciel dobiera zespoły. I właśnie temu tematowi poświęciliśmy nasze pierwsze webinarium w tym roku szkolnym.

Jak tworzyć grupy, aby każdy uczestnik aktywnie się uczył? Dlaczego to takie ważne i w jaki sposób wpływa na dalszą pracę i relacje w klasie? O tym podczas bezpłatnego webinarium Szkoły Edukacji opowiedziały wykładowczynie Szkoły Edukacji, Aurelia Cyboroń i Grażyna Sekulska-Gładysz.

LOSOWY DOBÓR GRUP – OBEJRZYJ WEBINARIUM

Bezpłatne spotkanie online było skierowane do wszystkich nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jego zapis można obejrzeć tutaj.

Webinarium było też wstępem do realizowanego przez Szkołę Edukacji kursu doskonalącego „100 pomysłów na relacje z uczniami”, poświęconego rozwijaniu relacji i planowaniu działań wpływających na budowanie atmosfery współpracy w klasie. Więcej informacji TUTAJ.

KURSY DOSKONALĄCE ONLINE DLA NAUCZYCIELI

Aktualnie prowadzimy rekrutację na trzy kursy doskonalące dla nauczycieli, prowadzone w formule online:

  • 100 pomysłów na relacje z uczniami. Kurs online
  • 100 pomysłów na lekcje matematyki. Kurs online
  • 100 pomysłów na lekcje języka polskiego. Kurs online

Kursy doskonalące prowadzą wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, także w nauczaniu online. Prezentują sprawdzone w praktyce metody, a także narzędzia edukacyjne i odpowiadają na konkretne, przedmiotowe wyzwania. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

POPULARNE ARTYKUŁY

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

PARTNERZY

11Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
11Uniwersytet Warszawski
11Fundacja Dobrej Edukacji